KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål / tusch 12113144
nr 1211 3144
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
Torrnål / tusch, Signerad -77,8/25, komposition, mm;28x21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:28:05
22/10 19:11:31
22 okt
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell